Ylli i tenisit Genie Bouchard ka çmendur fansat me foto të nxehta.

24-vjeçarja kanadeze ka pozuar për Sports Illustrated në ishullin e Karaibeve,  Aruba.

Bouchard është shfaqur shumë provokuese dhe seksi me bodysuit të zeza duke lënë pak vend për imagjinatën.

/Ora News.tv/