Ëndërra për të ndjekur nga shkallët e "Wanda Metropolitano" skuadrën e tij të zemrës do të marrë fund për Manuel Oppenheimer.

I riu, i cili është i apasionuar pas atletikës do të këtë fatin të udhëtojë me skuadrën e drejtuar nga Diego Simeone për të parë nga afër sfidës e kësaj së shtune në La Liga, mes Atl. Madrid dhe Bilbao.

Oppenheimer është një i ri me aftësi ndryshe, ndërsa do të ketë mundësinë për të takuar Vitolo dhe Antoine Griezmann, të cilët u prekën veçanërisht nga këmbëngulja e tij./Ora News.tv/