Vëllai i futbollistit të Skënderbeut, Tefik Osmani është sjellë në Tiranë për një mjekim më të specializuar pas ngjarjes së rëndë të ndodhur dje në  ndeshjen mes Skënderbeut dhe Flamurtarit.

Menjëherë pas golit të shënuar nga Muzaka në portën e Flamurtarit në minutën e 83-të Sokol Osmani u rrëzua nga tribuna kryesore. 

Mësohet se Osmani ka pësuar dëmtime në tru. Ai është sjellë në Sptalin e Traumës ku do të marrë dhe mjekim më të specializuar

Momente paniku në Skënderbeu-Flamurtari, tifozi bie nga shkallët e stadiumit

/Ora News.tv/