Një turiste ruse  lindi fëmijën e saj në detin e Kuq. 

Momenti fantastik u bë viral në web. Turistja ruse kishte udhëtuar pikërisht drejt  Egjiptit për të lindur fëmijën e saj në ujrat e Detit të Kuq

Hadia Hosny El Said filmoi këto imazhe nga ballkoni i apartamentit të xhaxhait të saj.

Në një moment duket babai i foshnjes del nga uji duke mbajtur foshnjën e porsalindur  

Në foto duket dhe një i moshuar që po mban fëmijën. Ka mundësi të jetë doktori i cili ka ndihmuar në lindjen e foshnjes, raporton Daily Mail.

Kliko ketu per te pare FOTOGALERINE

/Ora News.tv/