Një 67-vjeçar është gjetur i pajetë në në Sharrë-Kombinat, në zonën e varrezave.

Viktima që është identifikuar si shtetasi me iniciale J. K, banues në Shkozë, dyshohet të jetë vetëdjegur me benzinë.

Nga ana e policisë së Tiranës po punohet për identifikimin e personit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

/Ora News.tv/