Çifti Belen Rodriguez dhe Andrea Iannone rikthehen për të shijuar mbrëmjet milaneze, pas periudhës së krizës që kaluan në çift. 

Prej shumë kohësh çifti nuk shihej të kalonin shumë kohë bashkë, por mbrëmjen e 12 dhjetorit janë parë të argëtohen së bashku me miqtë e tyre. 

Belen ka preferuar të argëtohet  duke kërcyer me mikeshën e saj, ndërsa i dashuri saj, Andrea shijonte i kënaqur kërcimin.

/Ora News.tv/