Me divan me lëkurë prej pelushi, televizorë të mëdhenj dhe banjo me madhësinë e spa, ambientet e brendshme të këtyre avionëve duken si suita të një hoteli luksoz.

Këto super avione që kushtojnë deri në 500 milionë paundë janë lartësia e luksit, me kuzhina në bord, dhoma gjumi të mëdha dhe me shumë hapësira të tjera.

Shumë nga udhëtimet më luksoze në botë bëhen me avionë komercialë, që përdoren nga familje mbretërore të Katarit.

/Ora News.tv/