Aktorja e njohur turke Mine Tugay, e njohur për rolin e ‘Asus’ në filmin Fate të Kryqëzuara është sulmuar në rrugë nga një shofer autobuzi.

Ndërsa 39-vjeçarja po ecte me makinë është ngacmuar vazhdimisht nga shoferi. Dhe kur aktorja i ka rënë borisë që të ndalte ngacmimet, ai e ka sulmuar.

Aktorja e ka bërë të ditur lajmin nëpërmjet një njoftimi në rrjetin e saj social Instagram.

Ajo ka marrë mbështjetje nga ndjekësit e saj në Instagram të cilët kanë dënuar veprimin.

/Oranews.tv/

/Ora News.tv/