Dy studente holandeze kanë nxjerrë në shitje virgjërinë e tyre për ofruesin më të lartë, duke filluar nga 20 mijë dollarë.

Ato u inspiruan nga një vajzë britanike, të cilës i ofruan 100 mijë paund për herën e parë.

Lola, 18 vjec dhe Monica, 20 vjec po ofrojnë trupin në një faqe të fshehtë gjermane, të drejtuar nga një djalë 27-vjecar.

Të verifikuara me dokumente mjekësore, ato kërkojnë që paratë ti shpenzojnë për të paguar kolegjin.

“Dua të shes virgjërinë time në Cinderella Escorts sepse dua të paguaj për shkollën dhe të kem një jetë të lirë, pa u shqetësuar për shpenzimet financiare. Gjithashtu dua të përdor paratë për të ndihmuar familjen në disa borxhe që kanë,” – tha Lola për TheSun.

/oranews.tv/

/Ora News.tv/