Sot, në orën 21.00. në emisionin “Debati në Channel One” të gazetarit Roland Qafoku, i ftuar Edi Rama, kryeministri i 33-të i shtetit shqiptar:
20 vjet në politikë
2 vjet e gjysmë ministër i Kulturës
11 vjet kryetar i bashkisë së Tiranës
2 vjet në opozitë.
4 vjet e gjysmë kryeministër
Një analizë e qeverisjes
Nga ekonomia, investimet e huaja te Siguria Kombëtare dhe trafiku i drogës.
-Përse nuk ka një hop ekonomik?
-Përse vendi po braktiset?
-Përse ka konflikt politik?
5 raportet ndërkombëtare që kryqëzojnë qeverinë.
8 premtime të pambajtura si dhe inserti me
50 deklaratat më të bujshme të Edi Ramës në detyrën e kryeministrit
Edi Rama në një intervistë ndryshe
Na ndiqni sot në 21.00.
“Debati në Channel One”,
Një Hard Talk që nuk duhet të humbisni.
Një emision nga gazetari Roland Qafoku
Mund të dërgoni pyetje dhe komente për të ftuarit me sms në numrin e celularit 0696007090 dhe në facebook në faqen “Roland Qafoku” dhe “Debati ne Channel one”
Emisioni mund ta ndiqni live edhe ne live stream në adresën
http://www.channel-one.al/channel-one-live/

/Ora News.tv/