Emisioni “360gradë” i Artur Zhejit vjen mbrëmjen e sotme me një tjetër temë aktualo politike tepër e nxehtë.

Çfarë zbuluan gazetarët italianë në mjerimin e Dibranëve? A është ky një konspiracion për të errësuar sukseset e kryeminsitrit shqiptar, apo thjesht një reportazh televiziv i padjallëzuar? 

Kur do të bëhet Rruga e Arbërit dhe sa do te kushtojë ajo? 

Ku do të gjinden kapitalet për realizimin e kësaj rruge? Kush e ka projektuar dhe çfarë fitojnë shqiptarët prej saj?

Duket sikur kryeministri ka filluar një fushatë të dytë elektorale, përse e bën ai këtë?

A ka varferi ne Shqiperi dhe si do te luftohet ajo? 

Me retorike apo me projekte konkrete?

Eshte futur edhe media italiane ne Kazanin e pergjithshem mediatik?

Te ftuar në tryezën rreth moderatorit Zheji gati për një debat të nxehtë janë: Perparim Spahiu, Ilir Beqaj, Dhurata Çupi, Tan Shkreli, Bledi Koka, Denis Dyrnjaja


/Ora News.tv/