Skënderbeu luan një ndeshje delikate ndaj Kamzës në “Stadiumin Skënderbeu”.

Tekniku Ilir Daja duket se e ka vendosur se kë do hedh në fushë në orën 17:00.

I kushtëzuar dhe nga mungesa e tre lojtarëve, ku Lilaj dhe Jashanica janë ata që kushtojnë  “Ujqërit e dëborës” pritet të zbresin me një taktikë 4-3-3, me Shehi në portë, Vangjeli,Radas, Aliti dhe Mici në mbrojtje, Tefik Osmani në qëndër të mesfushës, me Takun e Muzaka që e mbulojnë nga krahët. Sulmi pritet t’i besohet treshes Xhejms, Gavazaj dhe Soue./Ora News.tv/