Reperët e labelit ‘Babastars’, Cozman dhe Agon Amiga do të  vijnë për herë në një bashkëpunim me këngën e titulluar, “Shih ti kishe.”

Këtë gjë e kanë konfirmuar vetë ata nëpërmjet postimeve në rrjete sociale. Duket se janë në përfundim të projektit muzikor dhe shumë shpejt do ta sjellin për publikun.

Amiga ka disa kohë që nuk ka ardhur në një duet pasi ka zgjedhur që ta prezantojë veten me këngë rap ku shfaqet solo. Edhe pse prej vitesh në Babastars, Cozman nuk kishte bashkëpunuar asnjëherë me Amigën, prandaj ndjekësit e tyre e presin me padurim.

Tags