Supermodeja Chrissy Teigen është shfaqur mjaft provokuese në foton e fundit të publikuar në Instagram.

Bashkëshortja e këngëtarit të famshëm John Legen ka pozuar topless në kuzhinë ndërsa gatuante sallatë. 

Në pritje të fëmijës së dytë, 32-vjeçarja duket mjaft seksi ndërsa ka mbrojtur modestinë e saj me dy pjata sallatë emoji.

Chrissy dhe John janë prindër të një vajza dhe janë në pritje të një djali.

/Ora News.tv/