Propozimi për martesë që futbollisti Taulant Xhaka i bëri të fejuarës së tij Arbnora Nuredini 'pushtoi' titujt e mediave rozë.

Por është një detaj i vogël i vënë re gjatë propozimit që shpërtheu rrjetin.

Xhaka publikoi foto në Instagram ndërsa i propozonte Arbenitës për martesë. Por gjatë propozimit bëri një gabim, harroi të kthente unazën nga e fejuara dhe e kishte të drejtuar nga vetja.

Padyshim që ky është një gabim i vogël i  Xhakës nga emocionet.

/Ora News.tv/