Sa do të shpenzonit për tu dukur si Ivanka Trump? Nëse do ishit Sarah Schmidt, kjo përgjigje do të ishte 20.000 paund.

34-vjeçares nuk i pëlqente vetja ndaj vendosi se donte të dukej si vajza e Donald Trump.

Dëshira për të bërë ndërhyrje kirurgjikale iu shfaq në moshën 10-vjeçare.

Schmidt bëri rinoplastikë, rregulloi mjekrën, buzët, mollzat, barkun, hundën dhe vithet.

Dhe tani thotë se është shumë e lumtur me pamjen e saj të re si Ivanka Trump.

/Ora News.tv/