Këngëtari shqiptar, Shpat Kasapi duket se e pëlqen shoqërinë e vajzave të huaja. Në një postim në rrjete sociale, ai shfaqet në krahët e një marokeneje, për të cilën ka dhe një kompliment.

“Vajzat marokene krijojnë ylberë, Lamr, zëri dhe personaliteti yt më bëjnë të ndihem mirë,” – shkruajti ai.

Pati komente të ndryshme nga ndjekësit, të cilët hodhën dyshime se ka nisur lidhjen me të. Por ai i dha fund të gjithave duke i thënë se zëri i saj i pëlqen si këngëtare dhe nuk e ka të dashur.

/Ora News.tv/