Fotografia e Selena Gomez me Justin Bieber pushtoi të gjitha faqet rozë, por The Weeknd nuk mund të rrinte duke parë romancën e tyre.

Ai ka ftuar për darkë yllin e popit, Katy Perry dhe duket se mes tyre kanë nisur shkëndijat e para. një burim i afërt me këngëtaren tregon se ky është një veprim hakmarrje ndaj Selenës, e cila e la pa i dhënë asnjë shpjegim kur gjithcka po shkonte shumë mirë.

Por, edhe Katy ka dëshirë të hakmerret ndaj këngëtares pasi menjëherë pas ndarjes me Orlando Bloom, ai filloi të dilte me Selena Gomez.

Nuk dihet nëse do nis një romancë mes yllit të ‘Starboy’ dhe Katy Perry, por duket se kanë marrëdhënie shumë të mirë.


/Ora News.tv/