Me Cristiano Ronaldo që ka nënshkruar zyrtarisht me Juventusin nga Real Madridi, mbështetësit e "Zonjës së Vjetër" janë shfaqur mjaft të eksituar, duke ndërtuar dhe formacionin që do hedh në fushë Massimiliano Allegri, natyrisht ku në qendër është ylli portugez.

Allegri kishte shumë sulmues në dispozicion të tij për të ndërtuar një formacion fantastik, por me Ronaldon në bord, mundësitë janë pothuajse të pafundme./Ora News.tv/