Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora po shijon pushimet me të dashurin e saj Andrew Watt dhe i ka ekspozuar gjoksin teksa po ndërronte veshje.

Të dy po merrnin rreze kur Rita hoqi pjesën e sipërme të bikinit dhe Andrew po e shihte me adhurim. Ata po qëndronin në një anije kur bukuroshja 27-vjecare kishte dëshirë të ndërrohej dhe për këtë gjë e ndihmoi i dashuri.

Ajo kishte veshur bikini me ngjyra dhe pjesën e sipërme e zëvendësoi me një palë të kuqe. Rita Ora, këngëtare e disa hiteve ndërkombëtare ishte tërësisht pa grim dhe vazhdon të jetë besnike e flokëve të kuqe.
/Ora News.tv/