Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora është zhveshur nudo për të promovuar këngën e saj më të re "Let you love me".

Ajo ka publikuar fotografinë në Instagram ku mbulon zonat intime me duar. E vetmja gjë që ka veshur Rita janë një palë dorashka të kuqe.

Ndërkohë, për flokët i ka qëndruar besnike bjondes së lagur. Klipi i këngës 'Let you love me' ka dy javë që është publikuar dhe ka arritur më shumë se 25 milionë klikime.

Me fotografinë seksi, Rita ka qëllim ta promovojë edhe në Spotify, Google Play dhe iTunes.


LET YOU LOVE ME – LINK IN BIO

A post shared by  RITA ORA (@ritaora) on

/Ora News.tv/