Rita Ora siguroi vëmendjen e të gjithëve në New York.

Këngëtarja me origjinë shqiptare u shfaq në eventin e LGBTQ mbrëmjen e së hënës me veshje blu.

Me flokët e saj portokalli 27-vjeçarja dukej mahnitëse dhe siguroi sytë e të gjithëve.

Rita tepër elegante po shkonte në evenimentin e TrevorLive NY në Ciprani, ku ishte e ftuar për të performuar.

/Ora News.tv/