Rita Ora gjithmonë siguron që sytë e të gjithëve të jenë të drejtuar drejt saj. 

Dhe këtë herë këngëtarja me origjinë shqiptare i ka mahnitur të gjithë në Bambi Awards në Berlin.

E veshur me fustan të gjatë ngjyrë nude, të mbuluar me rruza dhe e zbukuruar me pupla në pjesën e poshtme 26-vjeçarja dukej e mrekullueshme.


/Oranews.tv/

/Ora News.tv/