Pas koncertit  në Tiranë e Itali ylli i muzikës ndërkombëtare Rita Ora ka vendosur të marrë disa ditë pushime.

Ajo ka publikuar disa foto në Instagram ku shihet duke shijuar rrezet e diellit e plazhin.

27-vjeçarja duket shumë e zjarrtë e veshur me bikini ngjyrë portokalli.

Këngëtarja me origjinë shqiptare vuri në pah format e saj trupore perfekte dhe dukej shumë seksi.

/Ora News.tv/