Ajo është një nga supermodelet më të kërkuara dhe të paguara.

Bella Hadid së fundmi ka punuar për promovimin e produkteve të Dior dhe ia ka arritur me sukses qëllimit të saj.

Dhe ylli i pasarelave është kthyer më e nxehtë se kurrë.

21-vjeçarja ka provokuar fansat me foto topless në Instagram. Ajo ka pozuar me të brendshme afër një pishine ndërsa mbulon gjoksin me duar.

 

/Ora News.tv/