Të hënën lajmëroi se do të nxjerrë në treg linjën e saj të të brendshmeve.

Dhe Rihanna po tregon se akush tjetër nuk mund ti reklamojë më mirë se ajo.

Këngëtarja postoi një fototë nxehtë nga promovimi i koleksionit të të linjës së të bredshmeve për femra Savage x Fenty.

30-vjeçarja dukej shumë seksi me të brendshme ngjyrë rozë ndërsa vuri në plan të parë gjoksin e saj.

/Ora News.tv/