Rihanna ishte një yll i vërtetë në festivalin muzikor të Coachella.

Këngëtarja ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve e veshur me një kostum të bardhë frymëzuar nga vitet '60 ku theksi vihej tek busti i saj. Ajo mbante një dorë një çantë të vogël.

30-vjeçarja dukej mahnitëse dhe padyshim që ishte ylli i mbrëmjes.

/Ora News.tv/