Marka e njohur e fuoristradave, Range Rover pritet të sjellë një revolucion, përsa i përket makinave të së ardhmes ,me modelin e saj të ri.

Modeli i ri quhet SLT (Superyacht Land Tender), emër ky i marrë nga krijuesi T.Fotiadis që merret me mjete lundruese, dhe është një version 6x6, pra me 6 goma aktive.

Kjo makinë luksoze do të futet mes jahteve dhe do të shërbejë që pasanikët të udhëtojnë më rehat në vendin ku kanë “parkuar” jahtin.

Shikoni të gjitha FOTOT duke klikuar këtu

/Ora News.tv/