‘Jom kon djal i mirë’, ishte përshkrimi i fotografisë së fëmijërisë së reperit shqiptar, Lumi B. Ai ka treguar për ndjekësit e tij se si dukej kur ishte i vogël, ku duket se ka ruajtur ëmbëlsinë që transmeton edhe sot.

Një ndër ndryshimet më të mëdha në pamjen e tij janë flokët, të cilat dikur i mbante të gjata ndërsa sot i mban shumë të shkurtra.

Është një ndër reperët më të njohur në Shqipëri e Kosovë që ka sjellë hite të shumta si ‘Kele’,’Hi Lumi’, si dhe bashkëpunime tjera të suksesshme.

/Ora News.tv/