Kylie Jenner dhe Travis Scott janë cifti më i përfolur i momentit pasi u bënë prindër të një vajze të vogël, të quajtur Stormi me 1 shkurt.

Shtatzania e miliarderes më të vogël në botë u mbajt jashtë kamerave për tu bërë publike pas lindjes, ndërsa reperi nuk kishte folur asnjëherë për këtë gjë.

Mbrëmjen e kaluar (19 shkurt), ndërsa fotografohej u pyet hapur: Si është bebi? Përgjigja që dha Travis pushtoi faqet rozë për fjalinë e adhurueshme ku tha: “Ajo është e bukur.”

Kjo na bëri të qartë se Travis nuk është aspak i penduar që është bërë baba në moshën 25 vjecare.

/Ora News.tv/