Lyrical Son dhe Mc Kresha sapo publikuan hitin e këtij sezoni veror! Ata kanë sjellë projektin muzikor "Mafia Shqip" që është në rrymën e tyre hip hop.

Një këngë dedikuar parave dhe mafies shqiptare. Teksti është shkruar nga vetë reperët, ndërsa klipi muzikor është i mbushur me meshkuj, të cilët mund të jenë miqtë e tyre. 

/Ora News.tv/