Këtë të dielë kryeministri Edi Rama e kaloi larg politikës dhe pranë familjes. Në facebook, shefi i qeverisë ka publikuar një foto me djalin e tij të vogël Zaho.

Në foton e hedhur nga kreu i qeverisë, duket Rama që i tregon diçka djalit të tij.

Këtë foto Rama e ka cilësuar si "Photo of the day".


/Ora News.tv/