Mino Raiola tentoi të transferojë Mauro Icardin te Manchester Unitedi, por sulmuesi nuk dëshironte të ndërronte agjent.

Kapiteni i klubit italian ka agjent gruan e tij, Wanda Nara , dhe tashmë ka filluar bisedimet për rinovim e kontratës.

Sipas "Corriere dello Sport", Raiola dëshironte të transferonte atë te Manchesteri dhe kishte një ofertë në tavolinë nga Djajtë e Kuq.

Por, Raiola gjithashtu dëshironte të bëhej agjent i argjentinasit, por Icardi e refuzoi këtë duke thënë se në planet e tij është vetëm Wanda, shkruan albeu.

Sipas Corriere dello Sport, agjenti Raiola dëshironte të transferonte atë te Manchesteri dhe kishte një ofertë në tavolinë nga Djajtë e Kuq.

Por, Raiola gjithashtu dëshironte të bëhej agjent i argjentinasit, por Icardi e refuzoi këtë duke thënë se në planet e tij është vetëm Wanda.

/Ora News.tv/