Ky është momenti i adhurueshëm kur një orangutang i vogël i dhuron nënës së saj puthje e përqafime.

Foshnja Indah është vetëm 8 muajshe dhe ka një lidhje të veçantë me nënën e saj Samboja.

Gjesti i ëmbël i dashurisë midis nënës dhe së bijës është kapur nga fotografi Remco Walravens në Parkun Primate të Apenheul në Holandë.

Kliko ketu per te pare me shume foto


/Ora News.tv/