Kylie Jenner dhe i dashuri i saj Travis Scott janë fotografuar duke shijuar pushimet familjare së bashku me vajzën e tyre Stormi në Bahamas.

Ylli i televizioneve ekspozoi format e saj trupore me bodysuit vetëm pak muaj pas lindjes dhe duket shumë në formë.

Kylie dhe Travis zgjodhën të kalojë kohën në një jaht luksoz.

Ndërsa vajza e tyre e porsalindur u fotografua në duart e një dadoje që kujdesej për të./Ora News.tv/