Kënga e FIFA World Cup është publikuar në YouTube.

Himni i Kupës së Botës është kënduar nga këngëtarja shqiptare Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam.

"Live it up" ëshët titulluar kënga shumë ritmike.

Ky bashkëpunim konsiderohet një sukses i jashtëzakonshëm i Era Istrefit në tregun muzikor ndërkombëtar.

/Ora News.tv/