Supermodelja Demi Rose i la të gjithë  pa fjalë me veshjen  saj tepër provokative. Të gjithë meshkujt e kanë të vështirë t'i rezistojnë gjoksit të saj tepër joshës. 

Bukuroshja ka treguar format e saj tepër seksi dhe e gjithë kjo ka qenë në funksion të një reklame për një firmë të njohur. Demi ka rreth 5.7 milion fansa në Instagram dhe të gjithë e patën vëmëndjen nga ajo.

/Oranews.tv/

/Ora News.tv/