Një njeri i tmerruar pretendon se ka gjetur një mi të ngordhur brenda kanaçes të pijes energjike të Red Bull, pasi mori një gllënjkë dhe ndjeu një aromë të rëndë në gojën e tij. 

Josh Henley tha se bleu pije energjike të dielën në mbrëmje kur zbuloi brejtësin brenda.

Ai filmoi veten duke hapur kutinë për të zbuluar krijesën dhe pas postimit të videos në faqen e tij në Facebook, videoja u bë virale.

Josh, nga Arkansas, shkroi: "Epo djem, mendoj se Red Bull ka humbur biznesin tim!!!

Ai vazhdon: "Nuk e di nëse është faji i fabrikës apo çfarë ... por kjo është e çmendur sepse pimë Red Bull gjithë kohën dhe mendoj se do ta lë".

/Ora News.tv/