Shumë fansa thanë se të paktën 2 këngët e fundit të The Weeknd flisnin për marrëdhënien e këngëtarit me Selena Gomez.

Dhe ai vërtetoi se ka një tërheqje emocionale për këto këngë.

28-vjeçari shpërtheu në lot ndërsa po performonte në Coachella.

Ai u filmua duke qarë teksa këndonte 'My Dear Melancholy' që spekulohet se iu është dedikuar Selenës, me të cilën u nda para disa muajsh.

25-vjeçarja dhe The Weeknd qëndruan të lidhur për rreth 10 muaj.

/Ora News.tv/