‘Përgjithmonë e jotja, dashuria ime,” – ishte fjalia e rradhës ku Venera i shpreh ndjenjat këngëtarit Lind Islami.

Të dy janë këngëtarë të njohur dhe suksesi i tyre është edhe falë dashurisë që kanë për njëri-tjetrin. Momentalisht kanë zgjedhur të bëjnë disa pushime në Vienë ku edhe kanë bërë disa fotografi për ndjekësit e tyre në rrjete sociale.

Kur Venera i shpreh dashurinë, ata shfaqen në një muze duke u puthur. Pas fitores së Lindit në C’est La Vie dhe pjesëmarrjes së Venerës në jurinë e Këngës Magjike, mbetet për tu parë se cilat do jenë projektet tjera të çiftit.

/Ora News.tv/