Mbyllet me sukses të plotë 'Suhareka Open', etapa e tretë e kampionatit të 7 kombëtar shqiptar.

Shkumbin Vula doli fitues, Artion Vreto zuri vendin e dytë dhe Ardall Celina në vendin e tretë.

/Ora News.tv/