Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa hapi finalen e Champions League duke bërë një performancë të shkëlqyer.

Ajo këndoi "Neë Rules", hitin më të ri në fushën e Kievit ku do të luhet ndeshja mes Real Madridit dhe Liverpoolit.

Performanca e zjarrtë ndezi tifozët që kishin mbërritur për të parë finalen e madhe.

Pas kësaj, Dua Lipa do të niset drejt pistës së Formula 1 për të bërë hapjen e garës së makinave. Sukseset e saj nuk kanë të ndalur dhe pritet që shumë shpejt të vijë me një turne muzikor dhe me hite të reja.


/Ora News.tv/