Surprizë! Gabrielle Union është bërë nënë.

Aktorja dhe bashkëshorti i saj, Dwyane Wade kanë mirëpritur në jetë fëmijën e tyre të parë nëpërmjet një nëne zëvëndësuese.

Çifti i famshëm ndau lajmin e bukur të enjten në një postim në Instagram.

"Një ditë e mrekullueshme. Jemi të emocionuar që fëmija ynë mrekulli erdhi në jetë mbrëmjen e kaluar nëpërmjet një nëne zëvëndësuese. Data 7/11 do të gdhendet në zemrat tona si dita më e bukur,"-shkruajti aktorja.

Union dhe Wade janë martuar që nga viti 2014. Vajza është fëmija i parë i 46-vjeçares. 

Ndërsa Wade ka tre fëmijë nga marrëdhëniet e mëparshme, Xavier Zechariah, 5 vjeç, Zion Malachi Airamis, 11, and Zaire Blessing Dëyane, 17 vjeç.


Tags