Partizani vazhdon të godasë në merkato.

Pas firmave me mbrojtësit Renato Gojkoviç, Egzon Belicën, dhe mesfushorit Emran Ramadani, klubi kryqytetas ka zyrtarizuar një tjetër goditje në repartin defensiv.

Siç bëhet me dije nga drejtuesin e kuq, Senad Hysenaj është goditje e radhës në këtë merkato të dimrit. 19 vjeçari i rritur tek klubi i Vllaznisë, ka firmosur një kontrat që e mban të lidhur me 15 herë kampionët e vendit deri në vitit 2021.

/Ora News.tv/