"Palmanova Resort" çel sezonin e ri të festave në superparkun e lodrave duke organizuar çdo fundjavë aktivitete argëtuese për fëmijët.

Të vegjëlit do të takojnë  në "Palmanova" personazhet e tyre më të dashurt të filmave vizatimorë dhe superheronjtë e tyre të preferuar.

Festat pranë superparkut janë një mundësi e shkëlqyer për të organizuar dhe ditëlindjet e të vegjëlve tuaj, ndërkohë që konsumoni ushqime të shëndetshme me çmime fantastike.

/Ora News.tv/