Kushërirat e famshme, Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj i kanë dhënë fund zënkës. Ato të dyja janë pajtuar dhe tani e shijojnë sërish kohën me njëra-tjetrën.

Madje, Anxhelina publikoi një video duke bërë xhiro me Beatrix dhe shkruajti: “Me gocën e tezes që më kishte bërë unfollow”.

Nuk dihet se cfarë e shkaktoi zënkën mes tyre para një viti, por fatmirësisht gjërat janë qetësuar.

Të dyja kanë zgjedhur të mos e komentojnë në media marrëdhënien e tyre personale.

/Ora News.tv/