Ajo kohët e fundit ka mohuar akuzat për ndërhyrje kirurgjikale. 

Dhe të mërkurën Iggy Azalea ka ngritur temperaturat në rrjetet sociale ndërsa ekspozoi format e saj bombastike.

Reperja e veshur me bikini çmendi fansat.

“Ka gjithmonë diell diku,”-shkruan 27-vjeçarja në foton e nxehtë.


/Ora News.tv/