Kryeministri Edi Rama dhe ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj kanë takuar kancelaren Angela Merkel, duke konsumuar edhe nga një gotë.

Takimi është zhvilluar gjatë Samitit të Ballkanit Perëndimor në Londër.

Fotoja është publikuar nga kryeministri Edi Rama në Instagram i cili shkruan: "Grua e Madhe, Udhëheqësi i Madh, Mik i Madh". 


/Ora News.tv/