Kur kanë mbetur vetëm pak orë për të mësuar fituesin e “Topit të Artë 2017”, marka e veshjeve sportive “Nike” ka rimodeluar atletet që përdor ylli portugez Cristiano Ronaldo, i cili është kandidati kryesor për të triumfuar për herë të 5-të në karrierën e tij futbollistike.

Marka e veshjeve sportive është një nga sponsurit kryesorë të CR7, dhe modelimi i atleteve është frymëzuar nga inicialet e yllit portugez dhe ngjyra e trofeut.

Foto nga rimodelimi i "Nike"

/Ora News.tv/