Kohët e fundit ishte me pushime në Mykonos të Greqisë.

Dhe pushimet e Nicole Scherzinger nuk kanë të mbaruar.

Këngëtarja tani po relaksohet në plazhet e Vietnam.

E veshur me bodysuit, 40-vjeçarja tregoi format e saj të përsosura fizike.

Nicole ka pozuar në breg të detit, e shtrirë në rënë në perëndim të diellit.

Ajo duket shumë seksi dhe tërheqëse.


/Ora News.tv/